Ara
  • dilekaksayar

İKİZLER BURCUNUN EV DEKORASYON STİLİ

En son güncellendiği tarih: 25 May 2019


Sosyal, değişime açık ve çeşitliliği seven İkizler Burcunun evine hoş geldiniz!
İkizler Burcu doğaları gereği sosyal olmaya bayılırlar bu yüzden de evlerinden hiç misafir eksik olmaz. Misafir ağırlamak, minik partiler vermek ve evine gelenleri kendi evlerindeymiş gibi hissettirmek İkizler Burcunun en belirgin özelliklerinden. Bu yüzden evini her zaman güzel toplantılara hazır bir şekilde muhafaza eder. Bu nedenle İkizler evlerinde çok eşya kullanmayı tercih etmezler. Bulundukları mekan her an geniş ve havadar olmalıdır.


İkizler Burcu genelde evlerinde bol ışık tercih ederler. Gün ışığının sabahtan akşama kadar içeride olması ve İkizler Burcu evde kitapları ve dergileriyle vakit geçirirken ona eşlik etmesi onun için en etkileyici şeydir. İkizler burcu minimal ve modern tasarımların natürel renklerle buluşmasını tercih eder ve dekorasyonunu buna göre organize eder. İkizler Burcu şehir insanı olduğu için her zaman yeni ve trend olanModern sanatın yansımaları İkizler Burcunun evinin duvarlarında ön plana çıkmaktadır. Renkli tablolar, posterler, metal vazolar ve özellikle evin her köşesinde sizi yakalayan aynalar dekoratif objelerinin başında gelir. İkizler Burcunun evinde en az görülebilecek şey ise bitkilerdir. Uzun süre bakım gerektiren bitkiler yerine bir kaç günlüğüne evini güzelleştirecek gösterişli çiçekleri tercih eder. Lilyum İkizler Burcu için harika bir seçenektir. Yatak odasında da evin geri kalanı gibi minimal dokunuşlarla ilerleryen İkizler Burcu bu sefer dekorasyona fonksiyonellği de katar. Eşyalarını koyabileceği büyük dolap alanlarını hem dekorasyonun zarifliğine katar hem de kendine alan açmış olur. Yatak odasında baskın taraf minimalizm olsa bile İkizler Burcu mekanda esnek davranarak eklektik stillere yönelebilir. Atmosferi tamamen etkileyecek vintage bir komodin ya da 70’ler esintili bir lamba İkizler Burcunun tercihi olacaktır.


Sonuncu ama İkizler Burcu için son derece önemli olan mutfak ise başka bir dünyadır. Misafir ağırlamayı sevdiği için zamanının çoğunu da mutfakta geçirmeyi tercih eden İkizler Burcu mutfakta tamamen fonksiyonelliğe önem verir. Onun için ne kadar çok alan o kadar çok yemek demektir! Mutfak kesinlikle minimal çizgilere sahip ve açık renk olmalı. İkizler Burcu ışıldamasını istediği mekanlarda ışığın gücünü hissetmek ister ve mutfak bunun için harika bir alandır!

Hafele evim#bloggingtips

44 görüntüleme

(0312) 281 34 44

©2019 by Esa Park İç Mimarlık. Proudly created with Wix.com